MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bänk 10695133
*
nr 1069 5133
Bänk
Teak, längd: 84 cm, djup: 38 cm, höjd: 42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:26:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 15:39:04
1
200 kr
14/11 09:30:15
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bänk karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
7087 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:44
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo". AB OH ..//
Aktuellt bud: 4.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:37
-
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:44
-
6060 Fåtöljer
3 st
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:50
*
Bänk
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5133
Bänk
Teak, längd: 84 cm, djup: 38 cm, höjd: 42 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/11 15:39:04 | 1 | 200 kr |
| 14/11 09:30:15 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bänk karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
7087 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:44 -
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo". AB OH ..//
Aktuellt bud: 4.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:57 -
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:37 -
7173 Fåtölj
ljusblå velour, ben med trissor
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:44 -
6060 Fåtöljer
3 st
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:50



